Ani v zimě nezahálíme...

7. 2. 2019
13.Mateřská škola

V rámci programu Zdravá 5 jsme si připomenuli, co je pro nás zdravé a proč, ozkoušeli, ochutnali , zacvičili a ze zeleniny vytvořili krásné jedlé obrázky. Provázela nás proškolená lektorka, jejíž hra na zdravé a nezdravé potraviny děti velmi zaujala.

Můj zdravý talíř - trvanlivý :o)

I rodiče nás stále podporují v naší snaze upevňovat v dětech zdravější návyky. Na oslavu narozenin připravila Natálka s maminkou zdravé mašinky, viz foto.

Starší děti se zúčastnily výukového koncertu "Pospolu u stolu" odkud si odnesly nejen zážitky, ale i spoustu zkušeností, výukových materiálů a zdravého mlsání od regionálních dodavatelů.

Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1Ani v zimě nezahálíme... 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací