Podpora v regionech

Níže najdete kontakty na regionální koordinátory programu ve vašem regionu, neváhejte se s nimi spojit.

Jihomoravský kraj

Okresy: Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Vyškov

Mgr. Andrea Hrušková,
telefon: 607 679 914,
email: andrea@skutecnezdravaskola.cz 

Okresy: Hodonín, Břeclav, Znojmo

Dagmar Sedlářová,
telefon: 603 288 582, 
email: dagmar@skutecnezdravaskola.cz

Jihočeský a Plzeňský kraj

Ing. Lenka Pokorná,
telefon: 725 757 041, 
email: lenka@skutecnezdravaskola.cz

Královehradecký kraj

Michaela Chládková,
telefon: 606 809 442,
email: michaela@skutecnezdravaskola.cz 

Kraj Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj

Mgr. Martina Wilczkeová,
telefon: 601 601 202,
email: martina@skutecnezdravaskola.cz

Liberecký kraj

Ing. Radka Ondrušková,
telefon: 733 706 309,
email: radka.o@skutecnezdravaskola.cz 

Pardubický kraj

Veronika Mrázková,
telefon: 725 446 587, 
email: veronika@skutecnezdravaskola.cz 

Praha, Karlovarský, Středočeský a Ústecký kraj

Ing. Karolina Kallmünzerová,
telefon: 606 506 506,
email: karolina@skutecnezdravaskola.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací